baner 2 plansza Szczecin HEADLINE

W najbliższy poniedziałek 19. maja w czterech krakowskich akademikach rozpocznie się prądotwórcza rywalizacja w ramach konkursu Polskiej Zielonej Sieci “Energia to Ty- Włącz się do sieci!”. Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej będą mieli po 5 dni na to by na dostarczonych przez nas energorowerach wyprodukować jak najwięcej prądu. Zwycięski akademik otrzyma 5 rowerów przeznaczonych na stworzenie akademickiej miniwypożyczalni, a przed akademikiem ustawimy profesjonalne stanowiska do parkowania rowerów  – całkowita wartość nagrody to 15 000zł!

Harmonogram konkursu:

aktualizowano dn. 23.05.2014
UWAGA! Z przyczyn niezależnych od organizatora nastąpiła zmiana akademika Akademii Górniczo- Hutniczej. Zamiast Domu Studenta nr 14 “Kapitol” do konkursu przystąpi  Dom Studenta nr 2 “Babilon”.

nowy harmonogram

 (UWAGA! w akademiku “Balon” w poniedziałek konkurs trwa 2 godziny a w piątek – 8)

Będzie to druga edycja prądotwórczego konkursu. Pierwsza odbyła się jesienią 2013 roku w Szczecinie. O przebiegu konkursu w Szczecinie pisaliśmy w artykułach, które znajdziecie tutaj: http://dlaklimatu.pl/category/neo-nawyki-ise/konkurs-prosumencki/.

Polecamy również obejrzeć fotorelację ze Szczecina, dostępną w serwisie flickr:

Regulamin konkursu: