kolkaZ-48

 

Doszły nas słuchy, że harcerze planują właśnie wakacje, a w związku z tym gorąco polecamy konkurs na przygotowanie wydarzenia na temat zmian klimatu!

Plany obozowe jeszcze nie uzupełnione? Brakuje pomysłów? ZHP ogłasza mobilizację do zaplanowania i przeprowadzenia czegoś wyjątkowego – pomysłowego, ciekawego wydarzenia na temat zmian klimatycznych w świecie, ich przyczyn i skutków. Zaplanujcie działanie, które będziecie mogli zrealizować podczas waszego obozu! Najlepsze scenariusze mają szansę wygrać do 800 złotych!

Co trzeba zrobić? To proste – wystarczy usiąść ze swoją drużyną, pomyśleć i uzupełnić formularz konkursowy, planując realistyczne do wykonania, ciekawe i kreatywne działanie lub szereg działań włączających tematykę zmian klimatycznych na jeden dzień do waszego wakacyjnego obozu. Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2014 r. pod adresem ekologia@zhp.pl.

W załączeniu znajduje się regulamin konkursu – prosimy o dokładne zapoznanie się z nim. Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę!

W ciągu najbliższych kilku dni na stronie zhp.pl pojawią się informacje i materiały, które mogą was zainspirować do działania.
Informacje na temat zmian klimatu możecie znaleźć na naszej stronie internetowej dlaklimatu.pl. Dla osób, które w szybkim tempie chcą odświeżyć wiedzę polecamy naszą interaktywną mapę myśli na ten temat: www.dlaklimatu.pl/mapa

Zapraszamy do udziału w konkursie!

——————————————–

Źródło: http://program.zhp.pl/aktualnosci—czytaj/items/uwaga-konkurs-czy-na-waszym-obozie-bedzie-klimatycznie.html