Najnowsze i lepsze niż kiedykolwiek e!stilo już w sklepach! A w nim relacja ze spływu tratwy klimatycznej Polskiej Zielonej Sieci.W najnowszym numerze również wywiad z Magdaleną Różczką, polską aktorką, która oprócz swojego zawodu namiętnie „uprawia” bezmięsną dietę, ekologiczny dom oraz szczęśliwą rodzinę. Na rozgrzewkę natomiast felieton Moniki Mrozowskiej oraz plotki o eko gwiazdach min Alicii Silverstone i Emmie Watson.

Ważny temat tego numeru porusza problem transportu koni na rzeź – fakty i zdjęcia mówią same za siebie. Jednak e!stilo nie pisze tylko o smutnych sytuacjach. Miłośnicy zwierząt będą mogli przeczytać obszerny i zabawny artykuł o jeżach, które jak się okazuje są całkiem niezłymi sprinterami, jadają skorki i uwielbiają podróżować.

Osoby zainteresowane odzieżowymi trendami jak zwykle zapoznają się z najnowszymi propozycjami etycznej mody, przedstawionej w przepięknej sesji zdjęciowej wykonanej w scenerii jednej z najładniejszych stajni w Polsce. Także specjalnie dla czytelniczek prezentacja sklepów pod kątem nieskórzanych butów oraz organicznych ubrań, z certyfikatami sprawiedliwego handlu i nie tylko. Uwaga! W tym numerze produkty także dla mężczyzn !

W sekcji Uroda tym razem pomocne uwagi na temat pielęgnacji włosów po lecie i oczywiście przepisy na domowy kosmetyk – odżywki regenerujące.
Zakupoholiczki odnajdą zaskakująco nowatorskie i zielone przybory biurowe w dziale dobre zakupy, a „perfekcyjne Panie domu” zapoznają się z alternatywą proszku do prania – uwaga – orzechem!

Na koniec gwarancja, że smakosze spróbują jesiennych przekąsek Doroty i Bogusława Białych – znanych polskich fotografików. Specjalnie dla e!stilo coś smacznego przygotował również Michał Piróg. Szybkie, pyszne i zielone
Ale i tak najlepiej będą mieli prenumeratorzy – to do nich pojadą wspaniałe zestawy kosmetyków. Ty też możesz być wśród nich!

www.estilopress.com