logos

Trwa internetowe głosowanie na logo kampanii ClimATE Change. Macie czas do 28 lutego, aby zdecydować, który projekt zwycięży.

Prawie 50 młodych ludzi z Włoch, Malty, Polski i Niemiec wzięło udział w naszym konkursie na logo międzynarodowej kampanii ClimATE Change na rzecz zrównoważonego rolnictwa w Europie i na świecie (więcej o konkursie tutaj). W Polsce kampania prowadzona jest pod nazwą „Klimat dla rolników”.

Spośród nadesłanych projektów jury wytypowało sześć prac, które awansowały do finału konkursu. Zwycięskie logo zostanie wybrane w otwartym głosowaniu internetowym, które potrwa do 28 lutego na stronie: www.percorsidipace.eu

Uczestnicy i uczestniczki konkursu podeszli bardzo kreatywnie do trudnego tematu powiązań między rolnictwem i klimatem. Jury miało niełatwe zadanie, ponieważ otrzymaliśmy wiele ciekawych i różnorodnych propozycji. Wszystkim autorom i autorkom nadesłanych projektów bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Zachęcamy wszystkich do zagłosowania na najlepszy projekt. Wybierz logo, które według Ciebie najlepiej oddaje cele i tematykę naszej kampanii.

GŁOSUJ TUTAJ (Kliknij, aby przejść na stronę głosowania.)