Polska Zielona Sieć zaprasza na warsztat dla organizacji pozarządowych!

Warsztat NEO KAMPANIE z cyklu warsztatów związanych z tematem energii i klimatu, zatytułowany “NOWOCZEŚNIE – planowanie kampanii z użyciem najnowszych technik i internetu” odbędzie się 28 października (piątek), w pracowni Duży Pokój na ul. Koszykowej 24/12 w Warszawie.

W załączeniu przesyłamy dokładny program warsztatu oraz mapkę dojazdu. Postaraliśmy się, aby program był atrakcyjny. W tym celu pomoże nam aż 4 ekspertów, ludzi doświadczonych w prowadzeniu nowatorskich kampanii. Dowiecie się wiele o nowych mediach, sposobach prowadzenia kampanii internetowej i rzeczniczej. Sama praktyka!

Podczas warsztatu możecie liczyć na śniadaniową przekąskę i kawę na rozbudzenie oraz wegetariański obiad.

Oferujemy zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Warszawy na podstawie wypełnionego formularza wraz z oryginałami biletów. Formularz z biletami należy przesłać pocztą na adres szczecińskiego biura Polskiej Zielonej Sieci niezwłocznie po powrocie.

Chętnych do udziału w warsztacie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 21 października na adres mailowy: milena@globalnepoludnie.pl

Serdecznie zapraszamy!

neo_nawyki_146x96-52cdd

 

 

 

Warsztat jest współfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz środków Komisji Europejskiej.

Program warsztatu (PDF):

PROGRAM_WARSZTATU_dla_NGO