30. maja zakończyła się druga edycja konkursu “Energia to Ty – Włącz się do sieci!”. Tym razem do prądotwórczych zmagań przystąpiły akademiki krakowskie. Już wiemy którym studentom udało się wygrać nagrodę wartą 15 000 zł!

zbiór zdjęć

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego pokonali konkurentów z Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Politechniki Krakowskiej. Tym samym wygrali nagrodę wartą 15 000 zł, na którą będzie składał się parking rowerowy oraz 5 rowerów miejskich, z których powstanie akademicka wypożyczalnia.

Mieszkańcy akademika “Merkury”  byli świetnie zorganizowani. Od początku bardzo poważnie podeszli do rywalizacji. Przygotowali dokładny plan działania i obrali sobie za cel pokonanie zwycięskiego akademika ze Szczecina. Z dokładną rozpiską w ręku grupa zaangażowanych studentów pomimo bardzo upalnego tygodnia nie zniechęciła się i wypełniła swój plan w 100% uzyskując wynik 1926,80 Wh (aż o  320 Wh więcej od najlepszego akademika w Szczecinie) – serdecznie gratulujemy!

Poniżej prezentujemy tabelę podsumowującą krakowską rywalizację:

podsumowanie wyników

Dokładniejsze podsumowanie konkursu (z galerią zdjęć) znajdziecie tutaj.

Protokół wyników konkursu: